Odzyskujemy Należności

Odzyskujemy Należności

Naszym priorytetem jest odzyskanie należności dla Klienta. Nasze działania podejmowane w ramach windykacji mają na celu jak najszybsze i najskuteczniejsze odzyskanie całości zadłużenia. Istotą działania w tym przypadku jest kontakt z dłużnikiem – badanie aktualnej sytuacji majątkowej, negocjacje oraz windykacja terenowa.


Zapewniamy skuteczny proces odzyskiwania należności w sektorze B2B oraz windykacji masowej B2C m.in. dla podmiotów finansowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych.


Staramy się zawsze osiągnąć kompromis, zrozumieć powód niewypłacalności oraz zaproponować rozwiązanie satysfakcjonujące naszego Klienta. Cały proces windykacji jest prowadzony w sposób pozwalający zachować dobre relacje między kontrahentami. Współpracując z nami zyskujecie Państwo gwarancję zachowania najwyższych standardów etycznych i wysokiej skuteczności działań. Naszym atutem jest także duża elastyczność we współpracy, co potwierdzają referencje udzielone przez Klientów.


Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanych dla Klienta należności, płatna po zrealizowanych spłatach.


Dzięki wiedzy i doświadczeniu prawników własnej Kancelarii Prawnej OBLIGO & Przywóski sp.k. oraz wieloletniej współpracy z najskuteczniejszymi, wybranymi kancelariami komorniczymi zwiększamy szanse wierzyciela na przeprowadzenie szybkiego i sprawnego postępowania windykacyjnego.


Gwarantujemy odpowiednie przygotowanie dokumentacji niezbędnej do dochodzenia roszczeń wierzyciela, nadzorowanie procesu sądowego i stały kontakt z komornikami na etapie egzekucyjnym.


Zapytaj o indywidualną ofertę dla Twojej firmy.